HR / EN

Arhiva 2014.

 

 

PREDAVAČI

 

IVANA BILIĆ (Hrvatska)

MATTHEW COLEY (SAD)

MARTA KLIMASARA (Njemačka/Poljska)

PHILIPPE SPIESSER (Francuska)

GORDON STOUT (SAD)                               

TCHIKI DUO  (Švicarska)

SUDAR PERCUSSION (Hrvatska) – stalni gosti

 

 

PONEDJELJAK, 6. listopada

12.00 dolazak, prijave

14.00 Komorna glazba

15.30 Percussion workshop za mlađe polaznike

18.00 Mini Koncert dobrodošlice SUDAR  percussion & Matej Meštrović

 

UTORAK, 7. listopada

9.00 Komorna glazba, privatni satovi 

12.00 Masterclass Marta Klimasara

15.00 Masterclass Tchiki Duo

17.00 Percussion workshop za mlađe polaznike 

18.00 Koncert Matthew Coley, marimba, cimbal;

gosti: SUDAR PERCUSSION

D. Shostakovich/Coley: Polka from The Golden Age Ballet

Richard Rodgers/Sekizawa: My Favorite Things

J.S. Bach: C# Major Fugue from The Well-Tempered Clavier, Book II

Matthew Coley: My Fugal Things

Dolores White: Fugue Odyssey

Rich O`Meara/Coley: Restless

Tobias Brostrom:  Trois Tableaux; 1913

J.S. Bach: Two-Part Inventions; Nos. 1-4

Zoltan Kodaly/Arr. Coley: Intermezzo from Hary Janos Suite

Traditional Egyptian/Arr. Coley: Laylit Houb

Valeriu Luţă/Arr. Coley: Fantezie

 

 

SRIJEDA, 8. listopada

11.00 Komorna glazba, privatni satovi

12.00 Materclass Ivana Bilić, Ron Samuels - akustika marimbe

15.00 Masterclass Gordon Stout

17.00 Percussion workshop za mlađe polaznike 

18.00 Koncert Philippe Spiesser – udaraljke i elektronika

Michelangelo Lupone: « Fit »  for percussion and electronic

Octavi Rumbau: « En Rhythmoï »  for vibraphone and electronic

Alexander Vert : « Back-Terri »  for 5 tom-toms and electronic

Arturo Corrales: « Grosso Modo » for percussion solo and 6 percussionists

 


ČETVRTAK, 9. listopada

9.00 Komorna glazba, privatni satovi

11.00 Matineja- obrada klasike

15.00 IN THE SPOT - Philippe Spiesser - nove tehnologije u glazbi za udaraljke

16.30 Percussion workshop za mlađe polaznike 

20.00 Koncert Tchiki Duo, gost: Ivana Bilić. marimba

Keiko Abe: Reflections on Japanese children's songs

Nebojša J. Živković: Ultimatum

J.S. Bach: Fantazija u c-molu

Keiko Abe: Wind across the Mountains

Domenico Scarlatti: Varijacije na temu Folia di Spagna

Keiko Abe: Breath of the Tree

Maurice Ravel: Alborada del Gracioso

Nebojša J. Živković: Carte Blanche za marimbu i 2 udaraljkaša - praizvedba

 

 

PETAK, 10. listopada

9.00 Komorna glazba, privatni satovi

11.00 Matineja koncertFRANCUSKA GLAZBA ZA UDARALJKE Pierre Jodlowski, Jean Luc Rimey-Meille, Philippe Spiesser, Bruno Giner

12.00 Percussion workshop za mlađe polaznike

15.00 Masterclass Matthew Coley

17.00 Workshop za skladatelje Philippe Spiesser

20.00 Koncert Gordon Stout
gosti: Ivana Bilić, Matthew Coley, SUDAR percussion, Marko Mihajlović, Tomi Spasevski, Hrvoje Sekovanić & Marimba Orkestar – polaznici seminara

Sergei Rachmaninoff/ arr. Clair Omar Musser: Preludij u c-molu 

Gordon Stout: New York Tryptich za marimba orkestar

Gordon Stout: Skylark Orange Circles za marimba duo

Gordon Stout: novo djelo za marimbu & percussion kvartet – Europska  praizvedba

Richard Wagner/ arr. Clair Omar Musser: Zbor hodočasnika

 

 

SUBOTA, 11. listopada

17.00 Koncertna čajanka MADE IN JAPAN

 Keiko Abe: Memories of the Seashore for marimba ensemble, polaznici seminara;
Minoru Miki: Marimba Spiritual, predstavljanje Muzičkih škola: M.Š. Pavao Markovac kroz tri generacije: Božidar Rebić, Tomi Spasevski, Kaja Farszky, Fran Krsto Šercar

 

18.00 Koncert polaznika IBMW 2014

 

AFTER PARTY